احمد بهرامی

جناب آقای مهندس احمد بهرامی نماینده محترم شرکت آذر سهند در تهران، از توسعه و رشد کسب و کار خودشان و روبرو شدن با برخی از چالش های جدید در این مسیر می‌گوید و اینکه «سیستم ساز هدف من» چگونه می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار کمک کند…

لطفاً خودتان را معرفی کنید:

به نام خدا؛ احمد بهرامی هستم. کارشناس ارشد معماری. این افتخار راداریم که نمایندگی شهر تهران، شرکت آذر سهند راداریم.

حوزه فعالیت شرکت آذر سهند تولید قطعات بلوک سبک است با دستگاه‌های روز جهانی. خب وقتی یک شرکت با این پتانسیل شروع به فعالیت می‌کند، بعد از مدتی افزایش فروش پیدا می‌کند، تعداد تراکنش‌هایی که دارد، تعداد تماس‌ها و تعداد پیگیری‌هایی که دارد خیلی افزایش پیدا می‌کند.

ما در این برهه زمانی فقط یک راهکار بیشتر به نظرمان نمی‌رسید و آن‌هم افزایش نیروی کار یا افزایش پرسنل بود که بعدازاینکه افتخار پیدا کردیم و با مجموعه هدف‌من آشنا شدیم، یک راهکار دیگر به فکرمان رسید و با کمک هدف‌من به یک راهکار دیگر رسیدیم و آن سیستم سازی کارمان بود.

سیستم‌سازی چه کمکی به شما می‌کند؟

بحث سیستم‌سازی بحثی بود که تعداد تماس‌های ما کمتر می‌شد و تعداد پیگیری‌هایمان خیلی کمتر می‌شد و تمام این کارها را به‌واسطه آن برنامه و سیستمی که مجموعه هدف‌من برای ما چیده بود، می‌توانست کمکمان بکند. ما طریقه‌ای که با هدف‌من آشنا شدیم، در کلاس‌های دانشگاه تهران که شرکت می‌کردیم، فردی بود که در مباحث کلاس خیلی باانرژی بود، خیلی باروحیه بود، خیلی هدف خاصی داشت و تمام این خصوصیاتی که خدمتتان گفتم، در کلامش مشخص بود و آن فرد دوست عزیزمان جناب آقای علی کریمی بود.

بعدازاینکه باهم مدتی رفت‌وآمد داشتیم و کاملاً اشراف کامل روی کار ما و ما روی کار ایشان پیدا کردیم، ایشان از نزدیک تمام مشکلات ما را لمس کردند و متوجه شدند که مشکلاتی که ماداریم خیلی راحت از طریق سیستم‌سازی انجام می‌شود و آن بار سنگینی که ما می‌توانیم در کار داشته باشیم، دیگر آن بار سنگین روی دوش ما نیست.

نظر شما در مورد سیستم‌سازی کسب‌وکار چیست؟

زمانی که ما کارمان را سیستم‌سازی نکرده بودیم، بخش اعظمی از انرژی‌مان را فقط همین پیگیری‌ها و تماس‌ها می‌گرفت که برعکس یک مدیر باید تمام فکرش استراتژی نوشتن و بحثی که هست تمرکز روی کار و آینده‌نگری باشد؛ که خوشبختانه با اتفاق زیبایی که در هدف‌من برای ما افتاد، توانستیم تمام انرژی‌مان را برای بحث برنامه‌ریزی و بحث برای آینده فکر کردن و استراتژی نوشتن شود.

در همین راستا مجموعه هدف‌من یک شعار دارد که انسان‌ها باید بیندیشند و تفکر کنند و ماشین‌ها باید کار کنند؛ و چقدر قشنگ جامه عمل پوشاندند به این شعارشان؛ و از موقع که ما توانستیم کارمان را سیستم‌سازی بکنیم با کمک مجموعه هدف‌من، تمام انرژی ما فقط برای فکر کردن و استراتژی نوشتن و برنامه‌ریزی برای آینده است.

و تمام تماس‌ها و تمام‌کارهایی که قبلاً باید یک شخص تمرکز می‌کرد بابت این‌ها، سیستم دارد این کارها را انجام می‌دهد. مجموعه هدف‌من مجموعه‌ای جوان و پویا است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند با کمترین هزینه به بهترین و بیشترین بهره‌وری برسند.

سیستم‌سازی توسط هَدَفِ‌مَن را به چه افرادی توصیه می‌کنید؟

نظر من به شما دوستان‌هم این است که اگر کسب‌وکاری دارید و به چالش‌های مثل ما برخوردید، با کمک مجموعه هدف‌من و سیستم‌سازی و هوشمند سازی کارتان به بهترین بهره‌وری و به رشد خودتان کمک کنید. امیدوارم که با کمک خدمات تکنولوژی محور هدف‌من روزبه‌روز کسب‌وکارتان رونق پیدا کند.

اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link