وبلاگ

نیاز پزشکی مردم در سرتاسر دنیا در دستان خودشان توسط هوش مصنوعی رفع خواهد شد!

علی پارسا از فناوری های هوش مصنوعی برای تشخیص های پزشکی استفاده کرده و با این فناوری که عرضه کرده، خیلی ها میتوانند بدون نیاز به بیمارستان و یا مطب دکتر، با استفاده از هوش مصنوعی روی گوشی هایشان مشکل و یا بیماری خود را درمان کنند.

علی پارسا موسس و مدیرعامل babylon health است. هدف او از تاسیس babylon این بود که میتوانیم بیشتر پزشکی و بهداشتی که مردم در سرتاسر دنیا احتیاج دارند را در دستانشان قرار دهیم. در وسایلی مانند گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر ها.

علی پارسا متولد تهران است و تحصیلات خود را در دانشگاه لندن ادامه میدهد و دکترای خود را در رشته مهندسی فیزیک دریافت میکند. او یک شبکه بیمارستانی را راه اندازی میکند و اعتقاد دارد که میتواند بیمارستان های لندن را بهتر کند. پس از ساخت بیمارستان های موفق خود و فروش آنها در بورس، به این فکر میکنند که اکثر مشکلات مردم در حوزه پزشکی رابطه خیلی کمی با بیمارستان دارند. و نصف مردم دنیا هیچ توانایی برای استفاده از بهداشت را ندارد.

 

۵ ملیارد انسان هیچ وقت نمی توانند حتی جراحی را تصور کنند. اما همه آنها یک تلفن موبایل در دست دارند.

علی پارسا

۷ میلیارد تلفن موبایل در دنیا وجود دارد که این آمار به زودی خیلی بالاتر از این خواهد رسید. علی پارسا در babylon health امکانی را فراهم کرده است تا انسان ها بتوانند با استفاده از گوشی موبایل خود نیازهای پزشکی خود را به بهترین شکل ممکن با بهره گیری از هوش مصنوعی، رفع نمایند.

اگر علاقه دارید بیشتر در این باره بدانید، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیو را مشاهده نمایید. نظر شما درباره‌ی این موضوع چیست؟ پیشنهاد می‌کنیم مقاله ویدیویی «میشه حافظه یک انسان رو به یه جسم دیگه منتقل کرد؟» نظرات خودتان را با ما و همراهان هَدَفِ‌مَن در زیر همین پست به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link