وبلاگ

“هدف من” رتبه دوم رسانه‌های دیجیتال در حوزه خانواده و سبک زندگی را کسب کرد :)

"هدف من" رتبه دوم رسانه‌های دیجیتال در حوزه خانواده و سبک زندگی را کسب کرد

به لطف خداوند متعال در اختتامیه یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال که با حضور وزیر ارشاد، رییس دفتر رییس جمهور ،دبیر شورای عالی فضای مجازی و جمعی از فعالان رسانه‌‌های دیجیتال کشور در محل تالار وحدت تهران برگزار شد هیات داوران “هَدَفِ‎مَن” را واجد رتبه دوم در موضوع خانواده و سبک زندگی در پایگاه های اینترنتی دانست و لوح شایسته تقدیر را به آن اهدا کرد.

در این مراسم آقای عباس صالحی با بیان اینکه دوران انقلاب سایبری فرارسیده و باید اقدامات را با این فضا متناسب کرد افزود: اگر به خوبی از این فرصت استفاده کنیم می‌توانیم بسیاری از عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم. وی همچنین از تدوین برنامه‌ای سه ساله با ۷۱ اقدام در حوزه فضای مجازی خبر داد.

جناب آقای بهمنی رییس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد نیز در سخنانی از مفهومی شدن جشنواره یازدهم نسبت به دوره های قبلی به عنوان ویژگی اصلی این دوره یاد کرد و افزود: بر این اساس ۷ محور اصلی تدوین شد تا رسانه‌های دیجیتال بر این اساس ارزیابی شود.

متن لوح شایسته تقدیر هَدَفِ‌مَن

به فضل الهی ملت ایران با تکیه بر ثروت نیروی انسانی جوان و مستعد خود و ایستادگی در مقابل فشارها، از همه گردنه های خطرناک عبور خواهد کرد و به قله سعادت خواهد رسید. “مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)”

تبیین و ترویج فرهنگ و گفتمان فاخر جمهوری اسلامی ایران، بدون تلاش بی وقفه جهادگران عرصه فرهنگ در فضای مجازی امکان پذیر نیست و جلوه‌هایی از ثمر ایشان در آوردگاه جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال نمود می‌یابد.

جناب آقای علی کریمی

کسب رتبه دوم و لوح شایسته تقدیر یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال در موضوع خانواده و سبک زندگی و در عنوان پایگاه های اینترنتی توسط اثر هَدَفِ‌مَن، مؤید تلاش عالمانه و ستودنی در ارائه جلوه ای بی بدیل از فرهنگ اسلامی ایرانی در بستر فناوری های نوین و رسانه های دیجیتال است.

اراده مستحکم و گام های استوار شما، نوید بخش صبحی روشن و آینده ای درخشان برای ایران اسلامی عزیز است.

از خدواند متعال برای شما گرانمایه، سلامت، توفیق خدمت و طی طریق بر آن غایت امید بخش و نشاط آفرین را خواستاریم.

 لوح شایسته تقدیر هدف‌من

 

اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link