پوریا ریحانی

جناب آقای مهندس پوریا ریحانی از آروزها و آینده روشن خود برای راه اندازی یک کسب و کار نوپا می‌گوید و اینکه هَدَفِ‌مَن چگونه توانسته به ایشان در این مسیر کمک کند…

لطفاً خودتان را معرفی کنید:

سلام پوریا ریحانی هستم. ۲۶ سالمه. تازه از سربازی میام یعنی سربازیم تازه تموم شده. مدرکم لیسانس است. کارشناسی مهندسی شیمی دارم.

زمانی که خدمت سربازیم تمام شد، خب مسلماً دنبال کار بودم که جایی بتونم کار خوبی پیدا کنم، در حد تحصیلاتم و مهارت‌هایی که دارم. ولی متأسفانه کار خوبی پیدا نمیشه تو این اوضاع بازار و با برادرم که صحبت کردیم، ایشون آقای کریمی را به من معرفی کردند. وارد شرکت ایشون شدیم. ایشون ما را در مسائل انگیزشی و موفقیت بسیار بسیار راهنمایی کردند.

نظر شما در خصوص مجموعه هَدَفِ‌مَن چیست؟

صرفاً کارهای ایشون فقط مسائل انگیزشی و موفقیت نیست، کسب‌وکار از ابتدای کار تا انتهای کار ما را راهنمایی می‌کنند تا بتونیم به هدفمون برسیم؛ و در این مسائل واقعاً می‌تونم به‌جرئت به گم که مشاور بسیار بسیار قوی‌ای هستند. ما یک کسب‌وکاری رو دوست داشتیم که انجام بدیم و علاقه خودمون هم به‌شخصه مسائل کاری خودمون بود و از ایشون بسیار سپاس‌گزار‌ هستم که تونستند ما را در این مسیر راهنمایی کنند که من کسب‌وکار خودم را داشته باشم یعنی واقعاً یکی از آرزوهام بود که بتونم کسب‌وکار خودم رو راه بندازم و موفق بشم در این زمینه و این آرزو تبدیل به یک هدف شد، با کمک‌هایی که ایشون به من و برادرم در این زمینه کردند.

ازشون بسیار سپاس‌گزار هستم. من وقتی با آقای کریمی آشنا شدم، ایشون مجموعه بسیار بزرگی رو داشتند در شرکت، ایشون متکی به فرد خاصی نیستند، یک سیستمی هستند که به‌طور منظم کار می‌کنند و میتونم به‌جرئت به گم مجموعشون پیشرفته و هماهنگ باهم هستند. آقای کریمی، من با ایشون که صحبت می‌کردم، باورهای منو میتونم به‌جرئت به گم تغییر دادند، چون الآن طوری شده در جامعه وقتی‌که صحبت در مورد مسئله کاری که میشِ میگن خب نیاز به پارتی داریم حتماً، پارتی میخواد چون جایی می‌خواهیم بریم حتماً، به شرکتی، مراکز صنعتی برای کار. یا نه اصلاً اگر میخوایم کسب‌وکار خودمون رو داشته باشیم، خب مسلماً نیاز به سرمایه بسیار زیادی میخواد که این سرمایه رو من نداشتم، منی که تازه از سربازی اومدم، تازه سربازیم تموم شده، به جوان ۲۵، ۲۶ ساله‌ام، اون دارایی که باید داشته باشم خب نیست.

هَدَفِ‌مَن چگونه توانست به شما کمک کند؟

برای همین با آقای کریمی و مجموعه‌شون که صحبت کردیم، ایشون باورهای منو تغییر دادند، گفتند که اولاً باید توکلم به خدا باشِ، خداوند مارو میتونه حتماً، یعنی اگر شما باور داشته باشین به این موضوع، کمکتون میکنه؛ یعنی اول خداست بعد تلاش‌های خودمون، یعنی وقتی‌که این دوتا موضوع باهم باشِ، حتماً اون کسب‌وکار پیشرفت خوبی خواهد داشت؛ و ازشون بسیار سپاس‌گزارم، این باورهای غلط من رو تغییر دادند و باعث شد که ما بتونیم کسب‌وکار خودمون رو داشته باشیم.

من دوست داشتم کسب‌وکاری رو داشته باشم که بتونم باهاش زندگی کنم، یعنی وقتی صبح از خواب بلند میشم نگم ای‌بابا دوباره دارم میرم سرکار، به گم آخ جون به کار دیگه ای دارم، دوباره میخوام برم سرکار، بیزینس خودمو دارم. نمیخوام کاری باشِ که به باشگاهی که میرم لطمه بزنه، به تفریحاتم لطمه بزنه، اصلاً نتونم زندگی کنم. صبح تا شبم بشه فقط سرکار رفتن، کار کردن. این بیزینسی که دارم، یعنی با این کارهایی که میخوایم انجام بدیم به لطف و کمک‌هایی که آقای کریمی و مجموعه ایشون داره برای ما انجام میده، این کمک رو به ما دارن انجام میدن که بتونیم این کسب‌وکار رو رونق بدیم و امیدوارم تا انتهای کار که مسلماً همین‌طور هست، با تیم ما هستند. متشکرم

 

اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link