وبلاگ

دریافت پایانه مجازی شرکت به پرداخت ملت

پرداخت اینترنتی نوعی پرداخت الکترونیکی است که از طریق آن دارندگان کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خرید کالا یا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام نمایند.

شرکت به پرداخت ملت پوشش دهنده بیش از ۱۵٫۰۰۰ پایانه پرداخت اینترنتی با امنیت و سرعت بالا در سراسر کشور می‌باشد. در حال حاضر هَدَفِ‌مَن نیز این افتخار را دارد که توانسته به یکی از بزرگترین و امن ترین شبکه های بانکی مجازی کشور متصل شود. تمام اعضای هَدَفِ‌مَن میتوانند با داشتن کارت های بانکی عضو شتاب از درگاه رسمی به‌پرداخت‌ملت خرید های مجازی خود را با خیالی آسوده انجام دهند.

 

رابط کاربری جدید درگاه اینترنتی به پرداخت ملت

شرکت به پرداخت ملت که در چند ماه اخیر تغییراتی در هویت بصری خود تجربه کرده است، به تناسب تغییرات مذکور و در راستای ارتقای تجربه کاربری مشتریان خود، بامداد روز سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۷ رابط کاربری درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) خود را تغییر داد. در پی درخواست های متعدد کاربران و محسوس بودن نیاز کسب و کارها به تغییرات در درگاه مذکور، رابط کاربری درگاه پرداخت اینترنتی متناسب با نیازهای جدید کسب و کارهای حوزه پرداخت اینترنتی و هویت جدید بصری شرکت به پرداخت تغییر کرد. در تغییرات اخیر سعی شده است تجربه کاربری بهبود یابد و در صورت تمایل و تایید کاربر به ذخیره اطالاعات شماره کارت و تاریخ انقضای کارت در هنگام استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی با تلفن همراه ، با لحاظ تمامی مقررات و الزامات شرکت شاپرک، اطلاعات مذکور ذخیره گردد و در صورت خرید در فروشگاه های اینترنتی دیگر، بتوانند از سهولت بیشتری برای پرداخت اینترنتی خود را در بستری امن بهره ببرند.

از سوی دیگر، حسب الزامات مراجع ذیصلاح برای ارتقای سطح امنیت کاربران و آسودگی بیشتر مخاطبان در خریدهای اینترنتی، کنترل های امنیتی بر روی رفتار پذیرندگان اینترنتی صورت خواهد پذیرفت تا ضمن شناسایی پذیرندگان متخلف، آسودگی و آرامش برای دارندگان کارت های بانکی شبکه شتاب، در خریدهای اینترنتی تامین گردد. شرکت به پرداخت ملت، سعی دارد در توسعه محصولات حوزه پرداخت الکترونیکی، ارتقای تجربه کاربری را در بستری امن برای مشتریان خود فراهم نماید.

 

افتخارات

  • کسب گواهی نامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی از شورای عالی انفورماتیک کشور
  • کسب رتبه یکم در زمینه های تولید و پشتیبانی نرم افزار های سفارش و خدمات پشتیبانی از شورای عالی انفورماتیک کشور
  • کسب پروانه بهره برداری وزارت صنعت ، معدن و تجارت جهت تولید فناوری اطلاعات ( تولید نرم افزار)
  • کسب گواهینامه انجمن انفورماتیک ایران
  • اخذ مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • کسب رتبه ۱۶ از نشریه معتبر نیلسون ریپورت بین ۱۵۰ شرکت PSP دنیا
  • کسب رتبه نخست در حوزه پایانه های فروشگاهی با داشتن بیشترین سهم تراکنش و پذیرنده در کشور
اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link