بورسیه آموزشی هَدَفِ‌مَن

بورسیه آموزشی هَدَفِ‌مَن

یادگیری و پیشرفت، حق همه است

ما در مجموعه هَدَفِ‌مَن، هدف خود را (همانطور که داخل درباره‌ی ما مطرح کردیم)یادگیری و پیشرفت همه‌ی فارسی‌زبانان (و در آینده، همه‌ی مردم دنیا) قرارداده‌ایم و خداروشکر با حمایت شما عزیزان سالانه به این هدف نزدیکتر میشویم.

سرمایه‌گذاری لازم برای رشد و یادگیری را بپردازیم

ما در هَدَفِ‌مَن معتقدیم هر فردی برای رشد در هر ابعادی (شخصیتی، تخصصی، ورزشی، ذهنی و …) باید هزینه‌ای بپردازد (یا بهتر بگوییم سرمایه‌گذاری انجام دهد). سرمایه‌گذاری از جنس زمانی، انرژی، مالی، ارتباطات و … و بدون پرداخت هزینه هیچ‌وقت رشد اتفاق نمی‌افتد و واقعیتی که وجود دارد این است که اگر افراد هزینه‌ لازم برای یک رشد را پرداخت نکنند ارزش واقعی آن رشد را نمیدانند مثل کسانی که بی‌زحمت درآمدی بدست می‌آورند (مثل ارث رسیدن) و برای ما واضح است که قدر آن پول را نمیدانند و در اکثر موارد کار موفق و هوشمندی با آن انجام نمیدهند.

ما از دانشجویانمان برای یادگیری و پیشرفت درخواست حداقل ۲ سرمایه‌گذاری داریم، یکی زمانی و یکی هم مالی:

  • سرمایه‌گذاری زمانی تا تعهد دهند که زمان خود را با اولویت بیشتر به یادگیری و پیشرفت و دیدن فیلم‌های آموزشی و انجام تکالیف و ارتباط با پشتیبان‌های دوره اختصاص دهند.
  • سرمایه‌گذاری مالی تا ما بتوانیم با اساتید رده بالا (که معمولا رقم‌های سنگینی می‌گیرند) قرارداد ببندیم و ضمنا تیم قوی داشته باشیم تا زیرساخت‌های فوق‌العاده‌ای برای یادگیری بهتر دانشجوها، آماده کنیم.

برای برخی اقشار، سرمایه‌گذاری مالی، ساده نیست

خدا به ما و تیم ما، سلامت قدرت و توانایی حرکت در مسیری داده است که در جامعه‌، بتوانیم نقش موثری ایفا کنیم. ولی برخی گروه‌ها در جامعه از سلامت ۱۰۰٪ برخوردار نیستند و نمی‌توانند مثل ما با تمام توان تلاش کنند و در ادامه کسب درآمد کنند. این افراد کمرنگ جامعه‌ی ما، معلولین عزیز هستند که برای ما بسیار ارزشمند هستند و بخاطر اینکه هدف ما اول تحقق مسولیت اجتماعی‌مان یعنی استحقاق یادگیری و پیشرفت برای همه است، ترجیح میدهیم شرایط ویژه‌‌ی مالی برای این افراد در نظر بگیریم و از ۱۰٪ تا ۱۰۰٪ تخفیف شرکت در دروه‌های آموزشی و خدمات هَدَفِ‌مَن در نظر گرفته‌ایم.

مراحل استفاده از بورسیه‌ی معلولین در هَدَفِ‌مَن

به این صورت است که افراد دارای معلولیت، فرم زیر را تکمیل می‌کنند و اطلاعات شما بررسی و راستی آزمایی می‌شود و با شما در تماس خواهیم بود. در صورت پذیرفته شدن تیم اجرایی هَدَفِ‌مَن، اقدامات لازم برای دسترسی شما عزیزان معلول انجام می‌دهند.

فراموش نکنید که سختگیری تیم هَدَفِ‌مَن برای افراد معلول و سایر دانشجویان هیچ فرقی نمی‌کند و ما از افراد معلول تعهد مالی را برداشته ایم ولی تعهد زمانی برای یادگیری همچان سرجای خودش است و از افراد معلول بورسیه شده در هَدَفِ‌مَن می‌خواهیم و یادآوری می‌کنیم که تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف هر دوره‌ی آموزشی (که مهمترین آن توانمند شدن و کسب درآمد است) انجام دهند.

  • YYYY slash MM slash DD
  • Accepted file types: jpg, png, pdf, Max. file size: 300 MB.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما برای انجام مسئولیت اجتماعی خود روی شما حساب کردیم

قطعا ما به خودی خود با تمام تکنولوژی و تفکرِمون، بدون شما هیچ ارزشی نمی‌توانیم خلق کنیم. پس روی شما خیلی حساب کردیم. لطفا رسالت اجتماعی ما را به دوستانتان (یا کسانی که می‌توانند بورسیه معلولیت هَدَفِ‌مَن باشند) که دوست دارند پیشرفت کنند، معرفی کنید و فراموش نکنید که هدف ما ساختن بستر آموزشی است که همه بتوانند در آن پیشرفت کنند.

به امید داشتن ایران و دنیایی بهتر