واحد پشتیبانی

قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ببینید آیا سوال شما درباره این موارد است؟

واحد پشتیبانی هَدَفِ‌مَن

روش دانلود محصولات خریداری شده

سفارش کی به دستم می‌رسد؟

آموزش خرید از سایت هَدَفِ‌مَن

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت هَدَفِ‌مَن خرید کردید:

محصولات فیزیکی

سفارش‌ها حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست سفارشی ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین 2 تا 7 روز باشد.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری به شماره واتساپ https://wa.me/989353024533 درخواست خود را با موضوع پی‌گیری سفارش ارسال کنید. در صورت تمایل کد پی‌گیری بسته پستی به شما داده خواهد شد.

ضمناً می‌توانید از طریق فرم «ارتباط با ما» و یا شماره تماس 02128421366 نیز اقدام نمایید.

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت هَدَفِ‌مَن خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «حساب کاربری من» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

ساعات کاری شرکت 9 تا 14 است. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را از طریق واتساپ بفرستید.

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

لطفا پیام‌تان را به ایمیل ak.hadafeman@gmail.com بفرستید. البته پاسخگویی شاید تا چند روز طول بکشد. لطفا اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و مشخص و فقط در چند سطر مطرح کنید.

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!

برای ارسال تیکت باید عضو سایت باشید و وارد حساب کاربری خود شوید!