وبلاگ

کتاب اثر مرکب | آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

کتاب اثر مرکب | آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

معرفی کتاب اثر مرکب در کتابخانه‌ی مدیران موفق جهان کتاب‌های مشترک زیادی را می‌توان یافت و کتاب اثر مرکب یکی از همین کتاب‌ها است. این اثر با آن‌که  در مورد موضوعی ساده حرف می‌زنداما باز هم به صورت اعجاب‌آوری تاثیرگذار و ارزشمند است. موضوع اصلی این کتاب اثر مرکب است. اثر مرکب چیست؟ اثر مرکب […]

 

معرفی کتاب اثر مرکب

در کتابخانه‌ی مدیران موفق جهان کتاب‌های مشترک زیادی را می‌توان یافت و کتاب اثر مرکب یکی از همین کتاب‌ها است. این اثر با آن‌که  در مورد موضوعی ساده حرف می‌زنداما باز هم به صورت اعجاب‌آوری تاثیرگذار و ارزشمند است. موضوع اصلی این کتاب اثر مرکب است.

 

اثر مرکب چیست؟

اثر مرکب می‌گوید که انتخاب‌های کوچک و روزانه‌ی ما می‌توانند در کنار هم نتایج بزرگی را رقم بزنند. این مفهوم در اقتصاد هم وجود دارد سپرده‌ی کمی را در نظر بگیرید که هر ما سودی کم به آن اضافه می‌شود و ماه بعد سود به اصل پول و سود ماه‌های قبل تعلق می‌گیرید. اگر این حساب را چند سال داشته باشیم از رشد پول خود حیرت خواهیم کرد. به این اتفاق سود مرکب می‌گویند. حال این مسئله را برای هر چیزی که می‌خواهید رشد کند، متصور شوید.

دارن هاردی همین مسئله را در حوزه‌ی موفقیت مطرح می‌کند. او می‌گوید برای انجام کارهای بزرگ، کافیست قدم‌های کوچک اما مداوم برداریم، شاید در ابتدا پیشرفتی مشاهده نشود اما در طی زمان تغییرات به صورت نمایی خود را به ما نشان خواهند داد. این موضوع در مورد کاهش وزن، سرمایه‌گذاری، افزایش بهره‌وری یا هر پیشرفت دیگری کاربرد دارد.

 

     یک تغییر( عادت) کوچک در طی زمان می‌تواند سرنوشت ما را عوض کند

یک تغییر( عادت) کوچک در طی زمان می‌تواند سرنوشت ما را عوض کند

دارن هاردی در فصل‌های این کتاب بحث را بیشتر باز می‌کند و نشان می‌دهد که چرا شروع کار سخت است و با گذر از این سختی چه نتیجه‌ی شیرینی در انتظار ما است، او به زیبایی اصول مهم را با مثال‌هایی ساده توضیح می‌دهد. جدابیت این مثال‌ها در این است که حتی سال‌ها بعد از خواندن این کتاب با یاداوری همین مثال‌ها مطالب کتاب روبروی چشم شما ظاهر می‌شوند. کسی را ندیده‌ام که این کتاب را خوانده باشد و در زمان صحبت از آن از کلمه‌ی فوق‌العاده استفاده نکند.

یک رویه‌ی روزانه که بر اساس عادت‌های خوب بنا شده باشد، چیزی است که موفق‌ترین افراد را از بقیه جدا می‌کند

 

کتاب اثر مرکب به انگلیسی compound effect

کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی Darren Hardy در سال 2010 نوشته شد و در ایران هم توسط چند ناشر، از جمله نسل نو اندیش و انتشارات شریف منتشر شده است.
کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما خواهد بود. این کتاب یک راهنمای گام به گام و کاربردی برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به اهداف می باشد. همچنین اثر مرکب یکی از پرفروشترین های نیویورک تایمز نیز هست.
در این کتاب یاد می گیریم که با یک گام ساده در هر بار، موفقیت خود را چندین برابر کنیم. این کتاب هسته اصلی قوانینی که باعث موفقیت می شوند را شرح می دهد.
اثر مرکب شامل مهمترین مواردی است که هر کسی که میخواهد موفق شود، باید بداند، تمرین کند و استاد شود، تا بتواند به موفقیت های فوق العاده دست پیدا کند.

 

توصیه محمد پیام بهرام پور درباره کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب | آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما نسخه انکلیسی

در اثر مرکب این استراتژی را یاد می گیرید که…

چگونه هر بار برنده و نفر اول باشید. با این استراتژی به هر هدفی میرسید و می آموزید بر هر رقیبی غلبه کنید ، حتی اگر آن رقیب از شما باهوشتر، بااستعدادتر باشد و تجربه بیشتری داشته باشد
یاد میگیرید چگونه عادت های بد را ترک کنید (حتی اگر از آنها خبر نداشته باشید) و بدون درد، عادتهایی را جایگزین کنید که در مسیر موفقیت شما را یاری می دهند.
کلید واقعی و پایدار انگیزش را یاد میگیرید که چگونه کارهایی را که دوست ندارید، انجام دهید.
اگر شما هم مشتاق و جدی هستید تا در زندگی خود موفقیتهای فوق العاده را تجربه کنید و یک زندگی ایدهآل را داشته باشید، از قدرت اثرمرکب استفاده کنید تا به موفقیتهایی که لیاقت آن را دارید برسید.

اثر مرکب یک کتاب بسیار انگیزشی است که اگر شما نیاز دارید قسمتی از زندگی خود را توسعه یا تغییر دهید و انگیزه لازم را نمیتوانید پیدا کنید، حتما این کتاب را مطالعه کنید.

 

درباره کتاب اثر مرکب

اگر نسخه انتشارات نگاه نوین این کتاب را در دست داشته باشید؛ جلد قرمز، عکسی از خود دارن هاردی، عنوان کتاب و اسم نویسنده با فونت درشت با رنگ سفید و زرد نوشته شده و همچنین اشاره شده که یادداشتی از آنتونی رابینز نیز در کتاب وجود دارد.
رسیدن این کتاب به چاپ سی و پنجم نیز مثل یک مهر سفید در گوشه سمت چپ بالای روی جلد مشخص است و تاحدودی به خواننده این اطمینان را میدهد که این کتاب ارزش خواندن را دارد. یک کتاب 238 صفحه ای که وزن و حجم متوسط رو به کم و خوش آیندی دارد.
همچنین پیش گفتار ایرانی، تحسین های اثر مرکب، پیام ویژه از آنتونی رابینز و مقدمه را در این صفحات می بینید و سپس مطالب اصلی کتاب شروع می شود:

 

فصل های کتاب اثر مرکب

 • فصل اول: اثرمرکب در عمل
 • فصل دوم: انتخاب ها
 • فصل سوم: عادت ها
 • فصل چهارم: تکانش
 • فصل پنجم: تاثیرات
 • فصل ششم: شتاب بخشی

 

نتیجه گیری و ضمیمه ها شامل

 • ضمیمه 1: پرسش نامه ارزیابی قدردانی
 • ضمیمه 2:پرسش نامه ارزیابی ارزش های اصلی
 • ضمیمه 3: پرسش نامه ارزیابی زندگی
 • ضمیمه 4: پرسش نامه تعیین اهداف
 • ضمیمه 5: پرسش نامه ارزیابی عادت ها
 • ضمیمه 6: برگه ثبت ریتم رفتارهای هفتگی
 • ضمیمه 7: پرسش نامه تاثیرات ورودی ها
 • ضمیمه 8: پرسش نامه ارزیابی ارتباط ها

 

درباره دارن هاردی Darren Hardy

دارن هاردی (۱۹۷۱- تا کنون) یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان و سخن‌ران‌های موفقیت در جهان است. او برای سال‌ها مدیر مجله‌ی آمریکایی موفقیت بود و در این سال‌ها چند کتاب پرفروش از جمله کتاب اثر مرکب و کتاب دیوانگان ثروت‌ساز را نوشته است. کتاب‌ها، سخن‌رانی‌ها و مقالات او مخاطبینی همیشگی از سراسر جهان دارد. در ایران نیز تمام کتاب‌های او ترجمه شد‌ه‌اند. کتاب اثر مرکب دارن‌هاردی در لیست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز و والستریت ژورنال قرار گرفته است و از سال ۲۰۱۰ تا به حال همیشه در حال تجدید چاپ است.

 

کتاب اثر مرکب را از کجا تهیه کنیم؟

این کتاب آنقدر معروف است که نسخه‌های فیزیکی، دیجیتال و صوتی مختلفی از آن در بازار و اینترنت موجود است. با توجه به روان بودن متن اصلی، ترجمه‌های کتاب هم بسیار روان و خوب هستند. برای تهیه کتاب اثر مرکب به صورت فیزیکی می‌توانید از سایت دیجی‌کالا اقدام نمایید و یا برای تهیه نسخه الکترونیکی این کتاب به سایت فیدیبو مراجعه نمایید.

 

اشتراک گذاری:

کتاب آموزش سیستم سازی کسب و کار

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به اینکه در شرکت حضور نداریم، در موارد ضروری به شماره  09353024533   پیام واتساپ بدهید.
close-link